Päävalikko

Yhteystiedot
3 portin
4 portin
5 portin
6 portin
5-8 portin
7 portin
8 portin
9 portin
10 portin
11 portin
12 portin
14 portin
16 portin
17 portin
18 portin
20 portin
24 portin
26 portin
28 portin
IP67
Sarjaportti
Päämiesten luettelot
Tarjoukset
 
myynti@crupower.fi
Puh. 09-42899240
ma-pe 8:00-16:00
 
 

KYTKIMET / SWITCHES



10 porttiset kupari / optiset ethernet kytkimet (switch) teollisuusympäristöön DIN-kisko kiinnityksellä ja 10-48VDC tehonsyötöllä.


10 PORTTISET PoE KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
B&B Electronics EIR410-2SFP-T
8 kupari + 2SFP (-40..75°C) 10/100/1000 ethernet kytkimen (switch)
Tarjous 259 € alv 0%


10 PORTTISET HALLITTAVAT KYTKIMET / MANAGED ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH7310-G
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ethernet kytkin (switch), 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, rugged kotelo, vikarele, 8k MAC osoitteita, 5 vuoden takuu
ATOP EH7310-2Fm
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x monikuitu ST 2 km ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EH7310-2Fs
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x kuitu SC 30 km ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EH7310-G-2Fm
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 1G monikuitu ST 550m ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EH7310-G-2Fs
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 1 G kuitu SC 10 km ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
B&B Electronics ESWG510-2SFP-T
6 kupari + 2 kuitu + 2SFP (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkimen (switch)
B&B Electronics ESWG510-2MC-2SFP-T
6 kupari + 2 monikuitu + 2SFP (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkimen (switch)
B&B Electronics ESWG510-2MT-2SFP-T
6 kupari + 2 monikuitu + 2SFP (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkimen (switch)
B&B Electronics ESWG510-2SC-2SFP-T
6 kupari + 2 kuitu + 2SFP (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkimen (switch)
B&B Electronics EIR610-3SFP-T
7 kupari + 3SFP (-40..75°C) 10/100/1000 ethernet kytkimen (switch)
N-Tron 110FX2-SC
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 2Km
N-Tron 110FX2-ST
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 2Km
N-Tron 110FX2-SC-15
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 15Km
N-Tron 110FX2-SC-40
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 40Km
N-Tron 110FX2-SC-80
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 80Km
N-Tron 110FX2-ST-15
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 15Km
N-Tron 110FX2-ST-40
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 40Km
N-Tron 110FX2-ST-80
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 80Km
N-Tron 710FX2-SC
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 2 km
N-Tron 710FX2-ST
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 2 km
N-Tron 710FX2-SC-15
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 15 km


10 PORTTISET HALLITTAVAT PoE KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
B&B Electronics EIR610-2SFP-T
2 kuitu + 8 PoE (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkimen (switch)


10 PORTTISET HALLITTAVAT KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH7510-G
8 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ethernet kytkin (switch), 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu
ATOP EH7510-2Fm
8 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x monikuitu ST 2 km ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EH7510-2Fs
8 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x kuitu SC 30 km ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EH7510-G-2Fm
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 1G monikuitu ST 550m ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EH7510-G-2Fs
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 1 G kuitu SC 10 km ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
N-Tron 7010TX
10 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 porttinen 10/100Base-Tx, 2 porttinen 1000BaseSX SFP


Eikö sopivaa tuotetta löytynyt? Toimitamme myös muita tuotteita. Ota yhteyttä ja kerro toiveesi!