Päävalikko

Yhteystiedot
3 portin
4 portin
5 portin
6 portin
5-8 portin
7 portin
8 portin
9 portin
10 portin
11 portin
12 portin
14 portin
16 portin
17 portin
18 portin
20 portin
24 portin
26 portin
28 portin
IP67
Sarjaportti
Päämiesten luettelot
Tarjoukset
 
myynti@crupower.fi
Puh. 09-42899240
ma-pe 8:00-16:00
 
 

KYTKIMET / SWITCHES



12 porttiset kupari / optiset ethernet kytkimet (switch) teollisuusympäristöön DIN-kisko kiinnityksellä ja 10-30VDC tehonsyötöllä.


12 PORTTISET KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
N-Tron 112FX4-SC
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 2Km
N-Tron 112FX4-ST
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 2Km
N-Tron 112FX4-SC-15
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 15Km
N-Tron 112FX4-SC-40
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 40Km
N-Tron 112FX4-SC-80
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 80Km
N-Tron 112FX4-ST-15
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 15Km
N-Tron 112FX4-ST-40
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 40Km
N-Tron 112FX4-ST-80
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 80Km
N-Tron 712FX4-SC
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 SC liittimillä, 2 km
N-Tron 712FX4-ST
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 portin 10/100Base-Tx, 4 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä, 2 km


12 PORTTISET HALLITTAVAT KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH7512
12 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 4 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45)(PoE) / SFP ethernet / profibus kytkin (switch)
ATOP EHG9512
12 x 10/100/1000 BaseT(X) tai 2/4 1000 SFP (RJ45) ethernet / profinet kytkin (switch), (-40..85°C), sähkönsyöttöä 24-57/110-370VDC tai 100-240VAC, 5 vuoden takuu
N-Tron 7012FX2-SC
12 porttinen teollisuus kytkin (switch) 8 porttinen 10/100Base-Tx, 2 porttinen 100Base-FX Multi-Mode 1310 kuitu SC liittimillä, 2km, 2 porttinen 1000Base SFP


Eikö sopivaa tuotetta löytynyt? Toimitamme myös muita tuotteita. Ota yhteyttä ja kerro toiveesi!