Päävalikko

Yhteystiedot
3 portin
4 portin
5 portin
6 portin
5-8 portin
7 portin
8 portin
9 portin
10 portin
11 portin
12 portin
14 portin
16 portin
17 portin
18 portin
20 portin
24 portin
26 portin
28 portin
IP67
Sarjaportti
Päämiesten luettelot
Tarjoukset
 
myynti@crupower.fi
Puh. 09-42899240
ma-pe 8:00-16:00
 
 

KYTKIMET / SWITCHES



18 porttiset kupari / optiset ethernet kytkimet (switch) teollisuusympäristöön DIN-kisko kiinnityksellä ja 10-48VDC tehonsyötöllä.

18 PORTTISET KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
B&B Electronics EIR418-2SFP-T
16 kupari + 2 SFP (-40..75°C) 10/100/1000 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR618-2SFP-T
16 kupari + 2 SFP (-40..75°C) 10/100/1000 ethernet kytkin (switch)


18 PORTTISET HALLITTAVAT KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
N-Tron 7018TX
18 porttinen teollisuus kytkin (switch) 16 porttinen 10/100Base-Tx, 2 portinen 1000Base SFP
N-Tron 7018FX2-SC
18 porttinen teollisuus kytkin (switch) 14 porttinen 10/100Base-Tx, 2-Port Multi-Mode 1310 kuitu SC liittimillä, 2km, 2 portinen 1000Base SFP
N-Tron 7018FX2-ST
18 porttinen teollisuus kytkin (switch) 14 porttinen 10/100Base-Tx, 2-Port Multi-Mode 1310 kuitu ST liittimillä, 2km, 2 portinen 1000Base SFP
N-Tron 7018FXE2-SC-15
18 porttinen teollisuus kytkin (switch) 14 porttinen 10/100Base-Tx, 2-Port Multi-Mode 1310 kuitu SC liittimillä, 15km, 2 portinen 1000Base SFP
N-Tron 7018FXE2-SC-40
18 porttinen teollisuus kytkin (switch) 14 porttinen 10/100Base-Tx, 2-Port Multi-Mode 1310 kuitu SC liittimillä, 40km, 2 portinen 1000Base SFP


Eikö sopivaa tuotetta löytynyt? Toimitamme myös muita tuotteita. Ota yhteyttä ja kerro toiveesi!