Päävalikko

Yhteystiedot
3 portin
4 portin
5 portin
6 portin
5-8 portin
7 portin
8 portin
9 portin
10 portin
11 portin
12 portin
14 portin
16 portin
17 portin
18 portin
20 portin
24 portin
26 portin
28 portin
IP67
Sarjaportti
Päämiesten luettelot
Tarjoukset
 
myynti@crupower.fi
Puh. 09-42899240
ma-pe 8:00-16:00
 
 

KYTKIMET / SWITCHES



3 porttiset kupari / optiset ethernet kytkimet (switch) teollisuusympäristöön DIN-kisko kiinnityksellä ja 10-48VDC tehonsyötöllä.


3 PORTTISET KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
B&B Electronics EIR203
3 porttinen kupari 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-MT
2 porttinen kupari + 1 porttinen monikuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-MC
2 porttinen kupari + 1 porttinen monikuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch) ja 1 SC monikuituportti
B&B Electronics EIR203-ST
2 porttinen kupari + 1 porttinen kuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-SC
2 porttinen kupari + 1 porttinen kuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-2MT
1 porttinen kupari + 2 porttinen monikuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-2MC
1 porttinen kupari + 2 porttinen monikuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch) ja 1 porttinen SC monikuituportti
B&B Electronics EIR203-2ST
1 porttinen kupari + 2 porttinen kuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-2SC
1 porttinen kupari + 2 porttinen kuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-3MT
3 porttinen monikuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-3MC
3 porttinen monikuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch) ja 1 porttinen SC monikuituportti
B&B Electronics EIR203-3ST
3 porttinen kuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
B&B Electronics EIR203-3SC
3 porttinen kuitu 10/100 ethernet teollisuus kytkin (switch)
N-Tron 1003GX2-B
3 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100/1000 BaseT, 2 SFP
N-Tron 1003GX2-LX-10
3 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100/1000 BaseT, 2 SFP Single-Mode kuitu LC kytkimillä, 10Km
N-Tron 1003GX2-LX-40
3 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100/1000 BaseT, 2 SFP Single-Mode kuitu LC kytkimillä, 40Km
N-Tron 1003GX2-LX-80
3 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100/1000 BaseT, 2 SFP Single-Mode kuitu LC kytkimillä, 80Km
N-Tron 1003GX2-SX
3 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100/1000 BaseT, 2 Multi-Mode kuitu LC kytkimillä, 550m
N-Tron NTSFP-LX-40
1000 SFP moduli LX Singe-Mode kuitu LC kytkimillä, 40Km


Eikö sopivaa tuotetta löytynyt? Toimitamme myös muita tuotteita. Ota yhteyttä ja kerro toiveesi!