Päävalikko

Yhteystiedot
3 portin
4 portin
5 portin
6 portin
5-8 portin
7 portin
8 portin
9 portin
10 portin
11 portin
12 portin
14 portin
16 portin
17 portin
18 portin
20 portin
24 portin
26 portin
28 portin
IP67
Sarjaportti
Päämiesten luettelot
Tarjoukset
 
myynti@crupower.fi
Puh. 09-42899240
ma-pe 8:00-16:00
 
 

KYTKIMET / SWITCHES



6 porttiset kupari / optiset ethernet kytkimet (switch) teollisuusympäristöön DIN-kisko kiinnityksellä ja 10-30VDC tehonsyötöllä.


6 PORTTISET KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH2006
6 x 10/100BaseT(X) (RJ45) ethernet kytkin (switch), 10/100M, Full/Half-Duplex, MDI/MDI-X auto-detection, 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 0-60°C, muovikuori, 5 vuoden takuu
Tarjous 69 € alv 0%
ATOP EH2306
6 x 10/100BaseT(X) (RJ45) ethernet kytkin (switch), 10/100M, Full/Half-Duplex, MDI/MDI-X auto-detection, 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu
Hexin HXEN-2206-2F(M)-DC24
6 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+4×10/100Base-TX(Multimode, 2Km, DC12~48V)
Hexin HXEN-2206-2F(S)-DC24
6 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+4×10/100Base-TX(Singlemode, 20Km, DC12~48V)
Hexin HXEN-2206-2F(M)-AD220
6 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+4×10/100Base-TX(Multimode, 2Km , DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2206-2F(S)-AD220
6 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) ×100Base-FX+4×10/100Base-TX(Singlemode, 20Km , DC110V~370V/AC85V~264V)
N-Tron 106FX2-SC
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100-TX, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 kuitu SC kytkimillä
N-Tron 106FX2-ST
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100-TX, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 kuitu ST kytkimillä
N-Tron 106FXE2-SC-15
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100-TX, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 kuitu SC kytkimillä, 15 km
N-Tron 106FXE2-SC-40
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100-TX, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 kuitu SC kytkimillä, 40 km
N-Tron 106FXE2-ST-15
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100-TX, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 kuitu ST kytkimillä, 15 km
N-Tron 306TX
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100Base-Tx
N-Tron 306TX-N
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4 portin 10/100Base-Tx
N-Tron 306FX2-ST
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4-Port 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä
N-Tron 306FX2-N-ST
6 porttinen teollisuus kytkin (switch), 4-Port 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi-Mode 1310 ST liittimillä


6 PORTTISET HALLITTAVAT KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH7506
4 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 2 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45)(PoE) / SFP ethernet / profibus kytkin (switch)


6 PORTTISET PROFIBUS / PoE KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EHG7306
4 x 10/100/1000 BaseT(X)(RJ45) 1 kpl 1000 SFP ethernet kytkin (switch), Profibus, optiona PoE, (-40..75°C) , MIL-STD-810F, 5 vuoden takuu


Eikö sopivaa tuotetta löytynyt? Toimitamme myös muita tuotteita. Ota yhteyttä ja kerro toiveesi!