OmuuntimetswEthernet kytkin / switch

Päävalikko

Yhteystiedot
3 portin
4 portin
5 portin
6 portin
5-8 portin
7 portin
8 portin
9 portin
10 portin
11 portin
12 portin
14 portin
16 portin
17 portin
18 portin
20 portin
24 portin
26 portin
28 portin
IP67
Sarjaportti
Päämiesten luettelot
Tarjoukset
 
myynti@crupower.fi
Puh. 09-42899240
ma-pe 8:00-16:00
 
 

KYTKIMET / SWITCHES



8 porttiset kupari / optiset ethernet kytkimet (switch) teollisuusympäristöön DIN-kisko kiinnityksellä ja 10-48VDC tehonsyötöllä.


8 PORTTISET KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
B&B Electronics SE208
8 porttinen kupari 10/100 ethernet teollisuus kytkin ( industrial switch), metallikuori, DIN/seinäkiinitys, 2 kpl DC (12-48VDC) rinnakkais sähkönsyöttöä, -10-60°C (laajennettu T-versio -40-75°C) , 6kV ESD suojaus, rajoitettu elinikäinen takuu
Tarjous 79 € alv 0%
B&B Electronics SE208-T
8 porttinen kupari 10/100 ethernet kytkin (switch), metallikuori, DIN/seinäkiinitys, 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, -40-60°C, 5 vuoden takuu
ATOP EH2308
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ethernet kytkin (switch), Full/Half-Duplex, MDI/MDI-X auto-detection, 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu
Tarjous 98 € alv 0%
ATOP EHG2308
8 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ethernet kytkin (switch), Full/Half-Duplex, MDI/MDI-X auto-detection, 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu
Tarjous 158 € alv 0%
B&B Electronics ESW108
8 kupari 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW108-ML
7 kupari + 1 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW108-SL
7 kupari + 1 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208
8 kupari 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2MT
6 kupari + 2 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2MC
6 kupari + 2 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2ST
6 kupari + 2 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2SC
6 kupari + 2 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-T
8 kupari (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2MT-T
6 kupari + 2 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2MC-T
6 kupari + 2 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2ST-T
6 kupari + 2 kuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-2SC-T
6 kupari + 2 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-4MT-T
4 kupari + 4 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-4MC-T
4 kupari + 4 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-4ST-T
4 kupari + 4 kuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW208-4SC-T
4 kupari + 4 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208
8 kupari 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-MT
7 kupari + 1 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-MC
7 kupari + 1 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-ST
7 kupari + 1 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-SC
7 kupari + 1 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-2MT
6 kupari + 2 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-2MC
6 kupari + 2 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-2ST
6 kupari + 2 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-2SC
6 kupari + 2 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-3MT
5 kupari + 3 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-3MC
5 kupari + 3 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-3ST
5 kupari + 3 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR208-3SC
5 kupari + 3 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
N-Tron 108TX
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100Base-Tx
N-Tron 108TX-HV
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100Base-Tx sähkönsyöttö 10-60VDC
N-Tron 308TX
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100Base-Tx
N-Tron 308TX-N
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 10/100Base-Tx
N-Tron 308FX2-ST
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 ST liittimillä
N-Tron 308FX2-N-SC
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 SC liittimillä
N-Tron 708TX
8 porttinen teollisuus kytkin (switch)
N-Tron 708FX2-SC
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 SC liittimillä
N-Tron 708FX2-ST
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 ST liittimillä
N-Tron 708FXE2-SC-40
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 SC liittimillä, 40 km
N-Tron 508TX-A
8 porttinen teollisuus kytkin (switch)
N-Tron 508FX2-A-SC
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 SC liittimillä
N-Tron 508FX2-A-ST
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 ST liittimillä
N-Tron 508FX2-A-SC-40
8 porttinen teollisuus kytkin (switch) 6 portin 10/100Base-Tx, 2 portin 100Base-FX Multi Mode 1310 SC liittimillä, 40 km
Hexin HXEN-2208-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 8×10/100Base-TX (DC24V)
Hexin HXEN-2208GE
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 8×10/100Base-TX (DC12~36V)
Hexin HXEN-2208-1F(M)-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 1×100Base-FX+7×10/100Base-TX (Multimode, DC24V)
Hexin HXEN-2208-1F(S)-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 1×100Base-FX+7×10/100Base-TX (Singlemode, DC24V)
Hexin HXEN-HXEN-2208-2F(M)-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+6×10/100Base-TX (Multimode, DC24V)
Hexin HXEN-2208-2F(S)-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+6×10/100Base-TX (Singlemode, DC24V)
Hexin HXEN-2208-4F(M)-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 4×100Base-FX+4×10/100Base-TX (Multimode, DC24V)
Hexin HXEN-2208-4F(S)-DC24
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 4×100Base-FX+4×10/100Base-TX (Singlemode, DC24V)
Hexin HXEN-2208-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 8×10/100Base-TX (DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2208-1F(M)-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 1×100Base-FX+7×10/100Base-TX (Multimode, DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2208-1F(S)-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 1×100Base-FX+7×10/100Base-TX (Singlemode, DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2208-2F(M)-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+6×10/100Base-TX (Multimode, DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2208-2F(S)-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 2×100Base-FX+6×10/100Base-TX (Singlemode, DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2208-4F(M)-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 4×100Base-FX+4×10/100Base-TX (Multimode, DC110V~370V/AC85V~264V)
Hexin HXEN-2208-4F(S)-AD220
8 porttinen teollisuus kytkin (industrial switch) 4×100Base-FX+4×10/100Base-TX (Singlemode, DC110V~370V/AC85V~264V)


8 PORTTISET KYTKIMET / SWITCHES PROFINETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH2308-PR
8 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) profinet kytkin (switch), Full/Half-Duplex, MDI/MDI-X auto-detection, 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu


8 PORTTISET PoE KYTKIMET / SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EHG6308-4PoE-4SFP
4 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45) ja 4 x (PoE) SFP ethernet kytkin (switch), 5 vuoden takuu
B&B Electronics EIRP410-2SFP-T
8 kupari 10/100/1000 PoE 2 Gb ethernet kytkin (switch)


8 PORTTISET HALLITTAVAT KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EH7508
4 x 10/100 BaseT(X) (RJ45) ja 4 x 10/100/1000 BaseT(X) (RJ45)(PoE) / SFP ethernet / profibus kytkin (switch), 5 vuoden takuu
ATOP EHG9508
8 x 10/100/1000 BaseT(X) tai 2/4 1000 SFP (RJ45) ethernet / profinet kytkin (switch), (-40..85°C), sähkönsyöttöä 24-57/110-370VDC tai 100-240VAC, 5 vuoden takuu
B&B Electronics ESW508
8 kupari 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW508-2MC
6 kupari + 2 monikuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW508-2SC
6 kupari + 2 kuitu 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW508-T
8 kupari (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW508-2MC-T
6 kupari + 2 monikuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics ESW508-2SC-T
6 kupari + 2 kuitu (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR608-2SFP
6 kupari + 2 SFP 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR608-4SFP
4 kupari + 4 SFP 10/100 ethernet kytkin (switch)
B&B Electronics EIR608-4SFP-T
4 kupari + 4 SFP (-40..75°C) 10/100 ethernet kytkin (switch)


8 PORTTISET HALLITTAVAT PoE KYTKIMET / MANAGED SWITCHES ETHERNETTIIN

Kuva Tuotekoodi/kuvaus Tekniset tiedot
ATOP EHG7508
8 x 10/100/1000 BaseT(X) tai 1000 SFP (RJ45) ethernet / profinet kytkin (switch), (-20..70°C), 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu
ATOP EHG7608
8 x 10/100/1000 BaseT(X) tai 1000 SFP (RJ45) ethernet / profinet kytkin (switch), Layer 3, (-20..70°C), 2 kpl DC rinnakkais sähkönsyöttöä, 5 vuoden takuu


Eikö sopivaa tuotetta löytynyt? Toimitamme myös muita tuotteita. Ota yhteyttä ja kerro toiveesi!